Workshop schermen - Scherm als een echte musketier
Deze workshop is nog niet beoordeeld.
Wees de eerste!
Schrijf beoordeling
Wat ga je doen
Altijd al een keer willen schermen als een echte musketier? Dit is je kans! Leer op een leuke en speelse manier de kneepjes van deze ridderlijke sport.
Man, vrouw, sportief of niet sportief, iedereen begint met de basis. Op een ludieke en dynamische manier leer je alles over het schermen. Deze uitstap is mogelijk op elke gewenste locatie, zowel binnen als buiten. Wij zorgen voor een basisuitrusting voor elke deelnemer, zoals een schermvest, masker en wapen.
Graag verzoeken wij jullie sportieve kleding, schoenen en eventuele reservekleding mee te nemen. De scherminitiatie wordt afgesloten met duels waar de deelnemers elkaar kunnen uitdagen. Gegarandeerd een onvergetelijke uitstap!
Let op: De omschrijving van dit uitje kan afwijken, maar wij garanderen dat alles wordt georganiseerd met inachtneming van de 1,5 meter afstand regel.
Vrijblijvend informatie ontvangen?
✓ Snel antwoord
✓ Geen extra kosten
De met * gemarkeerde velden zijn verplicht. We gaan uiteraard vertrouwelijk met uw gegevens om. Het privacyreglement is hierop van toepassing.